Navštivte arénu Laser game Hradec Králové!

Popadněte tmavé oblečení, nasaďte tenisky a přijďte si zahrát jednu z nejzábavnějších akčních her současnosti. Užijte si spoustu zábavy, Laser game Hradec Králové vám zaručeně zvedne hladinu adrenalinu v krvi!


Nově budete mít přehled o naběhaných kilometrech a spálených kaloriích, ke hře vám ZDARMA zapůjčíme krokoměry! Zarezervujte si laser game ještě dnes.


 

Seznamte se s Laser game Hradec Králové

Laser game, nebo také laser tag, je moderní akční adrenalinová hra velmi podobná paintballu. Při lasergame však jako munici nepoužíváte mnohdy bolestivé barevné kuličky, po soupeřích střílíte zcela neškodnými laserovými paprsky. Než se pustíte do hry, vybavíme vás elektronickými vestami a laserovými zbraněmi. Vesty v sobě mají zabudované senzory, do kterých se při hře protivníci snaží trefit právě pomocí těchto laserových zbraní. Jakmile vás řádně vyzbrojíme a seznámíme s pravidly hry, s celým týmem vstoupíte do zatměné arény se speciálními světelnými i zvukovými efekty a nejrůznějšími druhy překážek. V galerii níže si můžete prohlédnout, jak vypadá výbava Laser game Hradec Králové.

Aréna Laser game Hradec Králové

Laser game zbraně

Výbava laser game

Vyberte si jeden z herních módů a získejte co nejvyšší skóre!

Každá hra trvá 15 minut plných bojového nasazení. Věřte, že se opravdu řádně zapotíte! Na výběr máte hned dva základní módy:

  • v prvním jste rozděleni do dvou týmů a vyzkoušíte si, jestli dokážete zachovat chladnou hlavu a spolupracovat se spoluhráči pod neustálou palbou ze strany nepřátelského týmu
  • ve druhém módu se budete muset spolehnout sami na sebe, jde totiž o klasickou přestřelku všichni proti všem

Na konci každé hry obdržíte výsledné skóre a dozvíte se, kdo byl nejlepší střelec, kdo koho kolikrát trefil nebo naopak kdo obsadil čestné poslední místo. V budoucnu se můžete těšit na další zajímavé módy, které budeme postupně přidávat. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Herní módy naší Laser Game arény

Deathmatch

Prvním herním módem je známý Deathmatch, kde hrají všichni proti všem. Hráči mají jednotnou barvu (červenou) a snaží se zasáhnout co nejvícekrát protihráče. Vítězí hráč s největším počtem bodů.

Bodování: 50 bodů za zásah, -25 bodů za zasažení, zasažení granátem -99 bodů

Team Deathmatch

V tomto herním módu budete rozděleni do dvou týmů, na tým červených a zelených, takže se nemusíte bát, že se nerozeznáte. Vaším cílem je zasáhnout co nejvícekrát soupeře a být co nejméně zasažen. Důležité je týmové skóre!

Bodování: 50 bodů za zásah, -25 bodů za zasažení, zasažení granátem -99 bodů

Recharge stations

Mód Recharge stations je možné hrát jak na dva týmy, tak i všichni proti všem. Budete zde mít omezený počet střel a počet životů, takže spolupráce a taktizování je v tomto módu znát. A co když vám životy, či náboje dojdou? Nic se neděje, v aréně jsou rozmístěny dvě dobíjecí stanice, ve kterých máte možnost znovu načerpat plný počet munice i životů a pokračovat tak v boji.

Bodování: 50 bodů za zásah, -25 bodů za zasažení, zasažení granátem -99 bodů
Počet životů a nábojů je možné nastavit na požádání
Primárně nastavujeme 1 život a 100 střel.

Dracula

Úkolem Draculy je ve vyměřeném časovém úseku infikovat všechny ostatní hráče, po několikanásobném zasažení se z hráčů stanou upíři a hrají s Draculou.

Pokud Dracula nestihne v časovém limitu zasáhnout všechny hráče, vyhrávají „lidé“.

Tým Laser game Hradec Králové