20 % sleva na dárkové poukazy!

Zdravíme všechny příznivce Laser game! 

Přesně před sedmi lety jsme dokončovali přípravy při otevírání naší arény v 2. patře. Letos jsme si říkali, že bychom naše 7. narozeniny mohli oslavit v nových prostorech v plné parádě 
Vůbec nás nenapadlo, že tyto dny bude naše aréna tak prázdná. Bez lidí, bez vás, bez kterých naše odvětví nemůže fungovat. 

Rozhodli jsme proto začít prodávat poukazy s 20 % slevou, které budou mít platnost 12 měsíců. Koupením poukazu nám pomůžete, abychom tu pro Vás mohli stále být a vy u nás mohli pořádat narozeninové oslavy, firemní akce, večírky a turnaje.

Navíc jsme si řekli, že bychom rádi také nějak pomohli těm, kteří teď musí pracovat na 200%. Jelikož neumíme šít roušky, nejsme restaurace, abychom mohli poskytnout obědy zdarma. Řekli jsme si, že ve stejné částce, která se během této akce vybere, věnujeme dárkové poukazy pro zaměstnance Fakultní Nemocnice Hradec Králové. 

Na závěr Vám ještě chceme sdělit, že neleníme a tento čas věnujeme laděním detailů v naší aréně. V současné době pracujeme na nové překážce, která bude zajisté dominantou naší arény. Až toto období skončí, tak se máte určitě na co těšit.

Dárkové poukazy můžete objednávat přes nás voucher generátor zde: http://vouchergenerator.cz/lasergame

Děkujeme pokud jste to dočetli až sem.